Le Val De Lys-Piscine Privee Villa
| Wi-Fi | Simbassäng Säsongsöppen utomhuspool | Spa & Hälsocenter Jacuzzi |
| Rökning förbjuden Rökfria rum | Barnvänligt Barnsängar | Luftkonditionering |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Le Val De Lys-Piscine Privee Villa Vieux-Habitants med 2 sovrum, som ligger inom 4 km från Plage de Rocroy, har en naturskön trädgård med solterrass för en mer underhållande vistelse.
Gästerna kan besöka Museum Cafe, som ligger cirka 25 minuter till fots från villan, eller kolla in Fort Delgres, som ligger ungefär 15 minuters bilfärd bort.
Den här villan med 2 badrum inkluderar ett badrum med en duschkabin, en separat toalett och ett handfat. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också för din komfort.
I Le Val De Lys-Piscine Privee Villa finns bekvämligheter för självhushållning, som vattenkokare, kylskåp och köksredskap i ett komplett kök. Gästerna kan njuta av spanska maträtter på restaurangen Mahina, som ligger cirka 2 km bort. Bland faciliteterna på plats finns bubbelpool.
- Lokala sevärdheter
- Roches gravées de la rivière du Plessis1,9 km
- Rum Distillery Bologne4 km
- Plage de Rocroy1 km
- Vanibel1,2 km
- Flygplatser
- Terre-de-Haut Flygplats24 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Säsongsöppen utomhuspool
- Solterass
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Jacuzzi
- Pool med utsikt
- Grunda delen
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Uteplats
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- Handfat
- LCD-TV
- Barnsängar
- Parkettgolv
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Le Val De Lys-Piscine Privee Villa?
Ja, Le Val De Lys-Piscine Privee Villa erbjuder WiFi. - ❓
Finns det ett kök på Le Val De Lys-Piscine Privee Villa?
Ett utrustat pentry finns på Le Val De Lys-Piscine Privee Villa. - ❓
Tillåter Le Val De Lys-Piscine Privee Villa husdjur?
Le Val De Lys-Piscine Privee Villa tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på Le Val De Lys-Piscine Privee Villa?
Ja, en badtunna finns på Le Val De Lys-Piscine Privee Villa. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i villan?
I villan kan du utforska Vieux-Habitantss viktigaste landmärken, inklusive Plage de Rocroy (4 km), Fort Delgres (7 km) och Museum Cafe, som finns inom 5 minuters bilresa.